درباره ما

شرکت آریو سازه گیل  با بهره گیری از توان فنی تیم طراحی ,اجرایی و با بکارگیری ازمهندسین دانش آموخته و آشنا به روشهای مدرن جهان و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرایی و عمرانی توانسته فضاهایی متنوع و کارآمد در پروژه های انبوه سازی،  تجاری،مسکونی، اداری ، سوله سازی و … ارائه دهد
شرکت فنی مهندسی آریو سازه گیل  کار خود را در زمینه سازه های پیش ساخته ال اس اف LSF و سازه های نوین  از سال ۱۳۸۸ آغاز نموده است و در راستای فعالیت عمرانی تا کنون ارائه گر پروژه های موفق بوده است .
با توجه به این که کشور ما بر روی کمربند زمین لرزه قرار دارد سازه پیش ساخته LSF جایگزینی مناسب برای ساخت ساختمان بوده و سیستم مورد استفاده در این گروه بر مبنای سیستم سازه فولادی سبک ( سریعترین روش در صنعت ساختمان ) که بر مبنای استاندارد های کانادا و استرالیا میباشد . این سیستم یکی از مناسبترین سیستم های ساختمانی است که امروزه در جهان مورداستفاده قرار می گیرد.
ساخت ساختمان به روش سنتی بیشترین هزینه , خسارت و طول عمر کمتررا دارد به این منظور سازه های فلزی سبک با داشتن مقاومت ,استحکام و سرعت ساخت بالا می توان این نوید را داد که جایگزین مناسبی برای ساخت  ساختمان به روش سنتی است .
EnglishPersian
به بالای صفحه بردن