درباره ما

شرکت آریو سازه گیل  با بهره گیری از توان فنی تیم طراحی ,اجرایی و با بکارگیری ازمهندسین دانش آموخته و آشنا به روشهای مدرن جهان و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرایی و عمرانی توانسته فضاهایی متنوع و کارآمد در پروژه های انبوه سازی،  تجاری،مسکونی، اداری ، سوله سازی و … ارائه دهد
شرکت فنی مهندسی آریو سازه گیل  کار خود را در زمینه سازه های پیش ساخته ال اس اف LSF و سازه های نوین  از سال ۱۳۸۸ آغاز نموده است و در راستای فعالیت عمرانی تا کنون ارائه گر پروژه های موفق بوده است .
با توجه به این که کشور ما بر روی کمربند زمین لرزه قرار دارد سازه پیش ساخته LSF جایگزینی مناسب برای ساخت ساختمان بوده و سیستم مورد استفاده در این گروه بر مبنای سیستم سازه فولادی سبک ( سریعترین روش در صنعت ساختمان ) که بر مبنای استاندارد های کانادا و استرالیا میباشد . این سیستم یکی از مناسبترین سیستم های ساختمانی است که امروزه در جهان مورداستفاده قرار می گیرد.
ساخت ساختمان به روش سنتی بیشترین هزینه , خسارت و طول عمر کمتررا دارد به این منظور سازه های فلزی سبک با داشتن مقاومت ,استحکام و سرعت ساخت بالا می توان این نوید را داد که جایگزین مناسبی برای ساخت  ساختمان به روش سنتی است .

اهمت فعالیت های آریو سازه گیل در حوزه ساخت و ساز:

تولید سازه LSF
نصب سازه (اسکلت ساختمان) LSF
احداث ساختمان کلید تحویل بصورت پیمانکاری
احداث خانه های مسکونی تا ۵ طبقه و فروش به روش لیزینگ
انجام پروژه های ساختمانی و تهاتر هزینه با زمین
مشارکت درساخت
سرمایه گذاری مشترک
سرمایه گذاری

خدمات پیمانکاری:

۱ – احداث آپارتمان

شرکت هوشمند سازه آروین آرا تنها دارنده گواهی فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن ایران برای احداث ساختمان های LSF تا ۵ طبقه می باشد. این ساختمان میتواند بنحوی طراحی شود تا بزرگترین زمین لرزه ها و بادها را تحمل نماید.

۲ – احداث ویلا :

ساخت ویلاهای مدرن و مجهز در کوتاه ترین زمان ممکن با سیستم LSF، این نوع اجرا به دلیل باربری دیوارها، طراحی معماری را بسیار شناور کرده و ایجاد طرح های پیشرفته و چشم نواز را امکان پذیر می نماید.

۳- احداث سوله های صنعتی

ساخت سوله های صنعتی سبک با استفاده از سیستم LSF که به دلیل قدرت ذاتی فولاد و کیفیت ضد حریق بودن آن، سازه فولادی را در مقابل حوادث زیانبار از قبیل آتش سوزی، زلزله و طوفان و تند باد مقاوم می سازد.

۴ – اجرای اضافه اشکوب :

در برخی ساختمان های اداری و مسکونی و یا دفاتر کار نیاز به گسترش فضاهای قابل کاربری می باشد. استفاده از سیستم LSF جهت اضافه کردن طبقات و یا ایجاد فضای مناسب بر روی سقف به دلیل سبک بودن بسیار کارآمد می باشد.

۵ – احداث بیمارستان ها و مراکز آموزشی دانشگاهی:

از آنجایی که سیستم LSF سبک بوده و مصالح استفاده شده در آن از مصالح استاندارد و عایق های صوت، حرارت و انرژی استفاده میگردد لذا در داخل ساختمان، فضای آرام و مناسبی جهت استفاده در بیمارستان ها، مدارس و مراکز مشابه به وجود می آید. بدلیل امکان طراحی های باز و گسترده و همچنین امکان ایجاد و اضافه کردن اتاق های مختلف به سیستم LSF، بهترین شیوه ساخت کلینیک ها، مراکز درمانی و آموزشی می باشد.

۶ – سایر خدمات :

از دیگر کاربردهای این سازه ها می توان به ساخت: خانه های مولد (سریع الاحداث با امکانات اولیه زندگی) / کمپ / اتاقک نگهبانی / سرویس های بهداشتی / اسکان کارگری / سالن های پذیرایی بین راهی و … اشاره نمود.

زمان ساخت و بازگشت سرمایه:

زمان و سرعت ساخت در این سیستم به دلیل ساخت کارخانه ای اسکلت بسیار بالا بوده و در کوتاه ترین زمان در پروژه احداث میگردد، این امر به انبوه سازان کمک نموده پروژه را در کوتاه ترین زمان ممکن احداث و بهره برداری نمایند که با بازگشت سرمایه سریع همراه می باشد.

هزینه ساخت :

میتوان گفت این سیستم در بخش اسکلت به دلیل اجرای تمامی دیوارهای داخلی، خارجی، سقف و حتی اجرای فریم های انتظار در و پنجره که همگی در یک مرحله انجام میشود حدودا تا ۳۰ درصد و به دلیل سبک بودن اسکلت در فونداسیون نزدیک به ۵۰ درصد ارزان تر است.

برای آشنایی بیشتر با قیمت و اجرای سازه LSF (ال اس اف) می توانید مقاله کامل و جامع سایت آریو سازه را مطالعه کنید.

اسکرول به بالا
به بالای صفحه بردن