رفتن به محتوای اصلی
09123373144

وبسایت شرکت مهندسی آریو سازه گیل

فعالیت های شرکت آریو سازه گیل  در حوزه ساخت و ساز:

•   طراحی  سازه LSF

•    نصب سازه  (اسکلت ساختمان) LSF

•    احداث ساختمان کلید تحویل بصورت پیمانکاری

•    احداث خانه های مسکونی تا ۵ طبقه

•    انجام پروژه های ساختمانی و تهاتر هزینه با زمین

•    مشارکت درساخت

 

 • سرمایه گذاری مشترک•    سرمایه گذاریخدمات پیمانکاری:

  ۱٫    احداث منازل مسکونی تا ۵ طبقه:

  شرکت آریو سازه گیل مجری احداث ساختمان های LSF تا ۵ طبقه می باشد. این ساختمان میتواند بنحوی طراحی شود تا بزرگترین زمین لرزه ها و بادها را  تحمل نماید.

  ۲٫    احداث مجتمع های تفریحی و خانه های ویلایی:

  جهت ساخت ویلاهای مدرن و مجهز، بهترین سیستم ساخت LSF می باشد که به دلیل باربری دیوارها، طراحی معماری بسیار شناور بوده و ایجاد طرح های پیشرفته و چشم نواز در سازه های LSF امکان پذیر می باشد.

  ۳٫    احداث سوله های صنعتی تا دهانه ۱۵ متر:

  ساخت سوله های صنعتی سبک با استفاده از سیستم LSF که به دلیل قدرت ذاتی فولاد و کیفیت ضد حریق بودن آن، سازه فولادی را در مقابل حوادث زیانبار از قبیل آتش سوزی، زلزله و طوفان و تند باد مقاوم می سازد.

  ۴٫    اجرای اضافه اشکوب:

  در برخی ساختمان های اداری و مسکونی و یا دفاتر کار نیاز به گسترش فضاهای قابل کاربری می باشد. استفاده از سیستم LSF جهت اضافه کردن طبقات و یا ایجاد فضای مناسب بر روی سقف به دلیل سبک بودن  بسیار کارآمد می باشد.

  ۵٫    احداث بیمارستان ها و مراکز آموزشی دانشگاهی:

  از آنجایی که سیستم LSF سبک بوده و مصالح استفاده شده در آن عایق صوت، حرارت و انرژی می باشند، لذا در داخل ساختمان، فضای آرام و مناسبی جهت استفاده در بیمارستان ها، مدارس و مراکز مشابه به وجود می آید. بدلیل امکان طراحی های باز و گسترده و همچنین امکان ایجاد و اضافه کردن اتاق های مختلف به سیستم LSF،  بهترین شیوه ساخت کلینیک ها، مراکز درمانی و آموزشی می باشد.

  ۶٫    سایر خدمات:

  از دیگر کاربردهای این سازه ها می توان به ساخت: خانه های مولد (سریع الاحداث با امکانات اولیه زندگی) / کمپ / اتاقک نگهبانی / سرویس های بهداشتی / اسکان کارگری / سالن های پذیرایی بین راهی و … اشاره نمود.

  زمان ساخت:  در کمترین زمان امکان پذیر می باشد.

 

برگشت به بالا